VF-S250-24A-CF
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - EnclosedW/Fan - 24V@10.42 A - 250W
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Box Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: VFS25024ACF
  • fornecedor:
    CUI Inc.
  • Número do item:
    VF-S250-24A-CF
  • Alias/AKA:
    VF-S250-24A-CF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    20
  • Dimensions LxWxH:
    5 x 3.2 x 2 in