CB3-3C-16M000000
CTS Corporation
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 16 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 5V - 25mA - -20°C to 70°C - 4-SMD - No Lead ...
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 16 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 5V - 25mA - -20°C to 70°C - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.