CD19FD122FO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 1200pF (+/-) 1% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Descrição +
Search Keywords: CD19FD122FO3F
  • fornecedor:
    Cornell Dubilier
  • Número do item:
    CD19FD122FO3F
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Capacitance Value:
    0.0012 uF
  • Family:
    CD19
  • Lead Diameter:
    0.8 mm
  • Lead Pitch For Radial:
    8.7 mm