CD15FD301GO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 300pF (+/-) 2% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Descrição +
Search Keywords: CD15FD301GO3F
  • Número do item:
    CD15FD301GO3F
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Capacitance Value:
    300 pF
  • Lead Diameter:
    0.6 mm