CD15FD201JO3F
CD15FD201JO3F
Cornell Dubilier
em estoque: 1 818
MIN ORDEM: 10
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15FD201JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 200pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
Não Conformidade
BAG Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: CD15FD201JO3
  • fornecedor:
  • Número do item:
    CD15FD201JO3
  • Unidade de medida:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Family:
    CD15
  • Capacitance Value:
    200 pF
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Lead Diameter:
    0.6 mm