EC4SAW-24S12N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 6W - 9-36 VDC Input - 12 VDC Output - 0.5A - 3kVDC Isolation - 8-Pin SIP - Remote On/Off
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tube 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +