CFB400W-48S28
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converters - 400W - 18-75 VDC Input - 28VDC Output - 14.3A
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Box Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +