- RAV-82225005
RAV-82225005
Carling Technologies
Switch Rocker OFF None ON SPST Quick Connect Curved Rocker 16A 250VAC 100000Cycles Bulk
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: RAV82225005
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Carling Technologies
Número do item:RAV-82225005
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536509040
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
60 -
Mounting:Panel Mount
Pole Throw Configuration:1P1T (SPST)
Switch Configuration:OFF None ON
Contact Rating @ Voltage:16@125VAC A