23J951F350CF1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 350VDC - 950uF - -10/+50% - 105°C - 1.75" Dia x 4.125".
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +