23F173F100FE1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 100VDC - 17000uF - -10/+50% - 105°C - 3" Dia x 3.625".
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +