SRF0504-402Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 2.8uH 4kOhm 100kHz 200mA 300mOhm DCR SMD T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: SRF0504402Y
  • fornecedor:
    Bourns
  • Número do item:
    SRF0504-402Y
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dimension:
    5.2 x 5.2 x 4.7 mm