SMLJ51CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 51V 3KW 2-Pin SMC
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: SMLJ51CA
  • fornecedor:
    Bourns
  • Número do item:
    SMLJ51CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Maximum Clamping Voltage:
    82.4 V
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.62(Max) mm
  • Family:
    CD214L-T51CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    36.4 A