SMAJ170CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 170V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
Não Conformidade
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: SMAJ170CA
  • fornecedor:
    Bourns
  • Número do item:
    SMAJ170CA
  • Unidade de medida:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Family:
    SMAJ170CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    275 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    1.4 A