77F220K-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 22uH 10% 2.52MHz 60Q-Factor Ferrite 410mA 900mOhm DCR AXL T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 77F220KTRRC
  • fornecedor:
    Bourns
  • Número do item:
    77F220K-TR-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Inductance:
    22 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    900 mOhm
  • Maximum DC Current:
    410 mA