77F101J-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 100uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 275mA 2.5Ohm DCR AXL T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 77F101JTRRC
  • fornecedor:
    Bourns
  • Número do item:
    77F101J-TR-RC
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Inductance:
    100 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    2.5 Ohm
  • Maximum DC Current:
    275 mA
  • Protection Style:
    N/A
  • Packaging:
    Tape and Reel
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
em estoque: 3,734
Pode ser enviado imediatamente Buy all 3,734 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000