5800-121-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 120uH 10% 1KHz Ferrite 700mA 300mOhm DCR AXL
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 5800121RC
  • fornecedor:
    Bourns
  • Número do item:
    5800-121-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    864
  • Inductance:
    120 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    283 mOhm
  • Maximum DC Current:
    508 mA