4606X-101-471LF
Bourns
Res Thick Film NET 470 Ohm 2% 0.75W(3/4W) A±100ppm/A°C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Descrição +
Search Keywords: 4606X101471LF
  • Número do item:
    4606X-101-471LF
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    5
  • Power Rating per Resistor:
    0.2 (1/5) W
  • Resistance Value:
    470 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Termination Style:
    Pin
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
em estoque: 119
Ships today, if you order in Buy all 119 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000