3345P-1-501
Bourns
Res Wirewound Trimmer 500 Ohm 5% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turn 5.97mm (11.43 X 5.97mm) Pin Thru-Hole Bag
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
BULK Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 3345P1501
  • fornecedor:
    Bourns
  • Número do item:
    3345P-1-501
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    1 W
  • Resistance Value:
    500 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C
  • Dimension:
    5.97 x 11.43 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 150 °C