3306W-1-502
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 25% 0.2W(1/5W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 3.4mm (6.81 X 8.4mm) Pin Thru-Hole Bag
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
Não Conformidade
Descrição +
Search Keywords: 3306W1502
  • Número do item:
    3306W-1-502
  • Unidade de medida:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Resistance Value:
    5 KOhm
  • Tolerance:
    25 %
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C
  • Dimension:
    6.81 x 8.4 mm
  • Operating Temperature:
    -25 to 100 °C