3306F-1-504
Bourns
Res Cermet Trimmer 500K Ohm 25% 0.2W(1/5W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 3.4mm (6.81 X 8.1 X 7.62mm) Pin Thru-Hole Bag
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Descrição +
Search Keywords: 3306F1504
  • Número do item:
    3306F-1-504
  • Resistance Value:
    500 KOhm
  • Tolerance:
    25 %
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C
  • Dimension:
    6.81 x 8.1 x 7.62 mm
  • Operating Temperature:
    -25 to 100 °C