3299W-1-200LF
3299W-1-200LF
Bourns
em estoque: 450
MIN ORDEM: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3299W-1-200
Bourns
Res Cermet Trimmer 20 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 6.1 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
Não Conformidade
TUBE Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 3299W1200
  • fornecedor:
  • Número do item:
    3299W-1-200
  • Unidade de medida:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    25(Elec) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    20 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 6.1 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C