3296Y-1-104LF
Bourns
Trimmer Potentiometer - 100 Ohm - 0.5W(1/2W) - 25(Elec)Turn - 9.53 X 4.83 X 11.55mm - Pin - Through Hole.
Descrição +
Search Keywords: 3296Y1104LF
  • Número do item:
    3296Y-1-104LF
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 4.83 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C