3266X-1-502LF
3266X-1-502LF
Bourns
em estoque: 297
MIN ORDEM: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3266X-1-502
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turn 1.78mm (7.73 X 4.5 X 7.24mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
Não Conformidade
Descrição +
Search Keywords: 3266X1502
  • fornecedor:
  • Número do item:
    3266X-1-502
  • Unidade de medida:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Resistance Value:
    5 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    7.73 x 4.5 x 7.24 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C