3266W-1-502LF
3266W-1-502LF
Bourns
em estoque: 2 600
MIN ORDEM: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3266W-1-502
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.78mm (6.71 X 4.5 X 8.26mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
Não Conformidade
Descrição +
Search Keywords: 3266W1502
  • fornecedor:
  • Número do item:
    3266W-1-502
  • Unidade de medida:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • Resistance Value:
    5 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    6.71 x 4.5 x 8.26 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C