1110-150K-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 15uH 10% 1KHz Ferrite 7.2A 15mOhm DCR RDL
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
BULK Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 1110150KRC
  • fornecedor:
    Bourns
  • Número do item:
    1110-150K-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    298
  • Inductance:
    15 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    13.46 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    15 mOhm
  • Maximum DC Current:
    7.2 A