1110-101K-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 100uH 10% 1KHz Ferrite 2.8A 95mOhm DCR RDL
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
BULK Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 1110101KRC
  • fornecedor:
    Bourns
  • Número do item:
    1110-101K-RC
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    298
  • Inductance:
    100 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    12.7 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    95 mOhm
  • Maximum DC Current:
    2.8 A