1855A-BRN-1000
Belden
75 Ohm SDI Coax, Mini RG-59, 23 AWG Solid Bare Copper Conductor, PE Insulation, Foil + 95% Tinned Copper Braid Shield, PVC Jac ...
+ see all
ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
75 Ohm SDI Coax, Mini RG-59, 23 AWG Solid Bare Copper Conductor, PE Insulation, Foil + 95% Tinned Copper Braid Shield, PVC Jacket, CMR - 1000 ft
Search Keywords: 1855ABRN1000
  • fornecedor:
    Belden
  • Número do item:
    1855A-BRN-1000
  • Alias/AKA:
    1855A-0011000