1505A-BRN-1000
Belden
Coaxial Cable Tape/Braid Foam High Density Polyethylene 20AWG 5.91mm 300VAC Brown 304.8m Reel
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 1505ABRN1000
  • fornecedor:
    Belden
  • Número do item:
    1505A-BRN-1000
  • Alias/AKA:
    1505A-0011000
    EAR99
    1
  • Cable Length:
    304.8 m
  • Family:
    1505A