- ABC400-1048G
ABC400-1048G
Bel Power Solutions
AC-DC Power Supply - 400W - Input: 90 to 264 VAC - Output: 48 VDC - Molex Connector - Open Frame - Chassis Mount
Descrição
Search Keywords: ABC4001048G
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Bel Power Solutions
Número do item:ABC400-1048G
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409580
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
30 -
DC Input Voltage:N/A
AC Input Voltage:90 to 264 V
Dimension:127 x 76.2 x 38.1 mm