- A-CCS-028-Z-T
A-CCS-028-Z-T
Assmann WSW Components
PLCC-socket - Stamped Contacts - THT - 28pin - 1 -27mm Pitch - 1A - 15m Ohm - Solder - Through Hole.
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição