- 17D-A15S-T
17D-A15S-T
Amphenol Canada
D-Sub Standard Connector - Receptacle - Female Sockets - 15 Position - 2 Row - 7.5 A - 300 V - Unfiltered - Through Hole.
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Descrição