F3503/32-CLEAR-100
Alpha Wire
Res Thick Film 0805 56.2 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Molded SMD T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +