F3501/4-CLEAR-100
Alpha Wire
Res Thick Film 0805 56 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Molded SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +