F2213/8-CLEAR-200
Alpha Wire
Res Thick Film 0805 4.7K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Molded SMD T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +