F2211/8-WHITE-100
Alpha Wire
Res Thick Film 0805 475 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Molded SMD T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +