9058A-BK005
Alpha Wire
Coaxial Cable Braid Polyethylene 21AWG 5.05mm 1400VAC Black Box - 30.48m (100ft)/Spool
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 9058ABK005
  • fornecedor:
    Alpha Wire
  • Número do item:
    9058A-BK005
  • Alias/AKA:
    9058A-BLACK-100
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Cable Length:
    30.48 m
  • Family:
    9058A