80065-SLATE-100
Alpha Wire
Res Thick Film 0603 13.3K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Molded SMD T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +