SU203M-K10
ABB
Circuit Breaker Miniature 3Pole 10A
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: SU203MK10
  • fornecedor:
    ABB
  • Número do item:
    SU203M-K10
  • COO:
    BG
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Type:
    Miniature
  • Voltage Rating:
    277 VAC
  • Number of Poles:
    3
  • Current Rating:
    10 A
  • Terminal Design:
    Screw
  • Operating Temperature:
    -25 to 55 °C