ERJ-2GEJ101X
Panasonic
Res Thick Film 0402 100 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: ERJ2GEJ101X
  • fornecedor:
    Panasonic
  • Número do item:
    ERJ-2GEJ101X
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Tolerance:
    5 %
  • Case Size:
    0402
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C