EEE-FT1V331GP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 5000h 105°C Automotive T/R
Descrição +
Search Keywords: EEEFT1V331GP
  • Número do item:
    EEE-FT1V331GP
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    8 x 10.2 mm
  • Voltage:
    35 VDC