EEE-FPV391UAP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 390uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105°C Automotive T/R
Descrição +
Search Keywords: EEEFPV391UAP
  • Número do item:
    EEE-FPV391UAP
  • Capacitance Value:
    390 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    10 x 10.2 mm
  • Voltage:
    35 VDC