EEE-1EA220WR
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 22 µF - 25 V - 20% - 5 X 5.4mm - Surface mount - 38mA - 1000h - 85°C.
Descrição +
Search Keywords: EEE1EA220WR
  • Número do item:
    EEE-1EA220WR
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    5 x 5.4 mm
  • Voltage:
    25 VDC