EEE-1CA100NR
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 10uF 16V 20% (5 X 5.4mm) SMD 25mA 2000h 85A°C Automotive T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: EEE1CA100NR
  • fornecedor:
    Panasonic
  • Número do item:
    EEE-1CA100NR
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    10 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Size:
    5 x 5.4 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    16 VDC