ECW-FE2J104K
Panasonic
Cap Film 0.1uF 630V PP 10%( 17.5 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105C Ammo
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +