ECA-1JM102
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 1000 µF - 63 V - 20% - 16 X 25mm - Radial - 7.5 mm - 1100 mA - 2000h - 85°C.
RoHS Compliant
Bag Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: ECA1JM102
  • Número do item:
    ECA-1JM102
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    1000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    16 x 25 mm
  • Voltage:
    63 VDC