G7L2APPVDC12BYOMI
G7L2APPVDC12BYOMI
Omron Electronics
em estoque: 80
MIN ORDEM: 20
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
G7L-2A-P-PV-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 30A DPST-NO(52.5x35.5x41)mm THT
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
Não Conformidade
Discontinued & Replaced
Descrição +
Search Keywords: G7L2APPVDC12
  • fornecedor:
  • Número do item:
    G7L-2A-P-PV-DC12
  • Alias/AKA:
    G7L2APPVDC12BYOMI,
  • Unidade de medida:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • DC Coil Voltage:
    12 V