G6E-134PL-ST-US-DC24
Omron Electronics
Signal Relay 24VDC 3A SPDT (16mm 10mm 8mm) THT
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: G6E134PLSTUSDC24
  • fornecedor:
    Omron Electronics
  • Número do item:
    G6E-134PL-ST-US-DC24
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    SPDT
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    PC Pin
  • Operating Temperature:
    -40 to 70 °C
  • Coil Resistance:
    1.44 KOhm