G3VM-401VY(TR05)
G3VM-401VY(TR05)
Omron Electronics
em estoque: 750
MIN ORDEM: 10
VIEW PRODUCT
Older Equivalent
G3VM-402J
G3VM-402J
Omron Electronics
em estoque: 657
MIN ORDEM: 10
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
MOS FET SSR - SPST-NO - Load 400 V 110 mA - Input 7.5mA (typ) - 4-pin SOP - -40°C to 110°C
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Tube Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +