- CCU1031E
CCU1031E
Ohmite
Res POT 10K Ohm 2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6.35mm (82.96 X 29.4mm) Solder Lug Panel Mount
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
BOX Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: CCU1031E
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Ohmite
Número do item:CCU1031E
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533310000
COO:CA
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
1 -
Mounting:Panel Mount
Number of Turns:1(Elec),1(Mech) Turns
Termination Style:Solder
Power Rating:2 W
Resistance Value:10 KOhm
Tolerance:N/A
Temperature Coefficient:N/A
Dimension:82.96 x 29.4 mm
Operating Temperature:-55 to 120 °C