B20J50RE
Ohmite
Res Wirewound 50 Ohm 5% 20W ±260ppm/°C Vitreous Enamel AXL
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
BOX Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: B20J50RE
  • fornecedor:
    Ohmite
  • Número do item:
    B20J50RE
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    20 W
  • Resistance Value:
    50 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    N/A
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    50.8 x 11.11 mm